Galeria zdjęć wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Fotografie przedstawiają kapliczki znajdujące się w okolicy.

Maryja, Matka Boga i ludzi na ziemi

Fot. 1 Maryja, Matka Boga i ludzi na ziemi

UWAGA KONKURS FOTOGRAFICZNO – CZYTELNICZY ZAKOŃCZONY!!!! POKAŻ CO CZYTASZ SAM LUB Z RODZICAMI
Celem konkursu było propagowanie i zachęcanie dzieci i młodzież do czytania książek.
Uczniowie ,,podzielili" się zdjęciami i pokazali jak i co czytają!

Bezpieczne wakacje 2020:  zasady, które musisz przestrzegać

Wakacje 2020 będą inne niż zwykle, bo wszyscy, łącznie z dziećmi, musimy nauczyć się nowych zasad bezpieczeństwa i wyrobić sobie nawyki, które pomogą nam ochronić się przed koronawirusem.

W naszej szkole uczniowie klas 4-8 realizowali ogólnopolski program „Trzymaj formę”. To inicjatywa propagująca zdrowy styl życia, o unikalnym dwukierunkowym podejściu: promującym zbilansowane odżywianie połączone z regularną aktywnością fizyczną. W tym roku szkolnym uczniowie mieli możliwość uczestniczenia w  konkursie online z języka angielskiego, który polegał na napisaniu zdrowego, wartościowego menu. Oto najciekawsze propozycje uczniów:

Szczegóły dotyczące procedury bezpieczeństwa i zgłaszania dzieci/uczniów na zajęcia i konsultacje zawarte zostały w załączniku umieszczonym na stronie szkoły w zakładce ZDALNE NAUCZANIE, wszystkie załączniki wysłane zostały również poprzez dziennik elektroniczny.